Tvořím

Tričko a pouzdro

26. února 2011 v 20:19 | Teris
Tak, přídávám pár hloupostí co jsem stvořila... Dneska jsem našla fixy na textil - teda pouze černý, ochechlaný - vzala jsem tílko na léto a trochu ho vylepšila. Možná si ještě nějaké tričko pořídím a něco na něj zkusím napatlat, třeba nějakou kresbu, mám totiž podezření, že s tím fixem jde stínovat.

...a tady je již dávno zmíněné pouzdro z kůže.

Kožený náhrdelník

3. ledna 2011 v 17:59 | Teris
Z kůže jde dobře výrábět spousta věcí. Nejen že se s kůží dobře pracuje, ale také moc hezky vypadá... :)
Já si udělala kožený náhrdelník a ještě mám rozešité kožené pouzdro na tužky.
www.free-and-green.blog.cz
www.free-and-green.blog.cz
www.free-and-green.blog.cz

Šicí den

7. listopadu 2010 v 18:09 | Teris
Od té doby co mě mamka naučila šít, šiju celkem často. Moc mě to baví, mám takový dobrý pocit že si dokážu vytvořit i něco užitečného. Protože mám spoustu riflových starých sukní, které jsou mi buď malé či velké a nebo mají takový škaredý střih, tak jsem si řekla že je nějak využiju...

Taková kabelka/taška ze staré sukně, jednoduché a rychlé ;)
www.free-and-green.blog.cz

Celý článek

Lapač snů

4. září 2010 v 14:49 | Teris
Lapače snů se mi moc líbí. Chtěla jsem si jeden takový do svého pokoje vyrobit a také proto že mám doma hodně pírek hlavně bílých od našeho koreláka Ferdy :)

Z drátku jsem udělala kruh, který jsem omotala nastříhanou kůží. Potom jsem vzala bavlnku, kterou jsem upletla vzor v kruhu a do kterého jsem doprostřet navlíkla na ozdobu pár korálků. Nakonec jsem si jej dozdobila podle svého gusta pírky, korálky a kůží.
Práce mě bavila, tak si nejspíš zanedlouho vytvořím další, se složitějším vzorem a zdobením.
Lapaš snů - www.free-and-green.blog.cz

Ozdobná ramínka

19. srpna 2010 v 20:09 | Teris

Dneska jsem měla spíše odpočinkový den, jen ráno jsem nachvíli trénovala kresbu ruky... :)
Místo kreslení jsem si vytvořila ozdobná ramínka. Tak nějak mě to chytlo, vytvořila jsem si jich více, ale sem dávám ty nejlepší :)

Poslední dobou pořád něco kreslím a abych si nějak oživila dny, skoukla jsem po dlouhé době Pána prstenů. Potřebovala jsem alespoň nachvíli do světa fantasy, mezi trpaslíky, alefy, skřety a jiné... Na čtení Warhammeru mi už moc nezbývá čas, což je škoda tak mi musel vystačit film...

" The White stripes - Now Mary"

http://farm5.static.flickr.com/4093/4907524085_a4580a8c8b_z.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4073/4908117290_35c13dd441_z.jpg

Jarní

1. května 2010 v 11:29 | Teris

Kéž by jsme měli na naší zahradě taky stromy...

Pletený náhrdelník

22. září 2009 v 18:49 | Teris
Dneska jsem se bavila tím že jsem snad 2 hodiny pletla tento zavazovací náhrdelník. Asi z toho budu mít noční můry :D. Ale s výsledkem jsem spokojená a už jej nosím na krku :). Ještě si k němu upletu náušnice a náramek který zde přidám zítra ;). Takovéto pletení mě strašně baví a takových náramků mám doma asi 50 ale ty jsem nedám protože už jsou přetrhané a staré :D.

Knoflíkový náhrdelník

22. září 2009 v 15:49 | Teris
Na stránkách etsy.com jsem viděla spoustu různých náhrdelníků z knoflíků. Řekla jsem si že to zkusím také protože mám v pokoji velký pytel nepoužitelných knoflíčků kterých mi bylo líto je vyhodit.

Panenka

25. srpna 2009 v 11:30 | Teris
Včera jsem se pustila do šití panenky. Byla to docela fuška protože na stroji neumím tak jsem to musela šít ručně. Trvalo mi ji ušít cca 7 hodin. Já ososbně šití v lásce zrovna nemám, ale včera mě to nějak chytlo :). S mým výkonem jsem jak štak spokojená, alespoň jsem si procvičila šití, které jsem už pomalu ale jistě zapomínala. na to že jsem nešila už rok to jde ne? :D...
Doufám že se Vám panenka bude líbit.

Můj malý kofolásek

23. srpna 2009 v 11:39 | Teris
Včera jsem si vyrobila malého kofoláska. Znáte přeci tu reklamu kofola? :)
 
 

Reklama