Ilustruju

Tablet - První kresba oka

31. srpna 2009 v 17:19 | Teris
V sobotu přijel brácha a hele co mi nepřivezl:). Přivezl mi vypůjčený tablet na zkoušku od kámoše. Chtěla jsem si tablet už koupit, ale tak lepší je si to vyzkoušet jestli to má cenu kupovat- a má! Je to perfektní. Dneska jsem si zkusila mou první kresbu s tabletem podle fotky z internetu. Ze začátku mi to nešlo ale po chvíli jsem se do toho dostala a šlo to jako po másle :). Jsem strašně nadšená a určitě doporučuji si tablet koupit, je to dobrá věcička.
Kresba není dokonalá to vím ale přecejenom musím trénovat vždyť tahle kresba byla jen první :D

Perokresba - Pomeranče

24. srpna 2009 v 20:09 | Teris
Včerejší kresba pomeranče. Měla jsem volnou chvilku tak jsem ji vyplnila perokresbou pomerančů. Perokresba mě poslední dobou baví více a více... Zase to nebyla kresba na nějak dlouho jen 4 hodinky. Pro mě to jsou docela rychlovky :).
Tak ať se Vám líbí a kritici ať se pustí do kritizování...:)

Olejomalba- Zřícenina

24. srpna 2009 v 10:29 | Teris
Moje první olejomalba aneb patlala matlala. Olejové barvy byly strašně staré ještě po taťkovi ( taže asi 25 let :D) takže s nimi šlo opravdu strašně malovat ale myslím že má na tom podíl také má zručnost s barvama :D :D Patlala jsem to jen tak z hlavy, nedělala jsem si žádný náčrtek... Trvalo mi to asi půl hoďky na A4 tvrdou desku.

Pastelka- Orchidei

22. srpna 2009 v 20:29 | Teris
Taková hrátka s pastelkami. Dnešní procvičení ruky a kresby. Byla to docela rychlovka tak cca 3 hodinky. Kresleno podle živé orchidee.

Tužka - Zebra s mládětem

20. srpna 2009 v 18:30 | Teris
No konečně už jsem tyto zebry dokončila. Daly mi pěkně zabrat co se týče stínování a hlavně těch zatracenejch čar :D Pořád jsem se v té spleti ztrácela :(. Ale docela se mi to líbí i když chyb tam je řádně hodně :D JInak toto je poslední kresba kreslená u mě podle fotky, už jsem s tím zkoncovala ale chtěla jsem ty zebry dokončit...
Byla jsem u babčky na prázdninách kde jsem si zkoušela kresbu sestřenice (portrét + pár póz :D) takže portrét sem dám kdyžtak taky. Dokonce mě sestřenka vzala i ke koníkům kde jsem měla možnost si udělat pár črtů (bohužel ty vám neukážu...), také mě povozila na krásné klisně :) Byla to paráda, hlavně jsem byla nejvíce nadšená z hřebelcování (to se mi fakt líbilo!)...

Perokresba- Česnek

15. srpna 2009 v 21:31 | Teris
Tohleto je moje první perokresba. Nikdy jsem s ním ještě nekreslila takže berte s rezervou.

Tužka - Stará rozviklaná židle

15. srpna 2009 v 20:39 | Teris
Stará rozviklaná židle :D No co u mě můžete jiného čekat. Zalezla jsem na půdu a vytáhla jsem tam nějakou starou židly kterou jsem s nadšením začala kreslit na A3. No to byl ale skvělý nápad :D Bylo tam po chvíli strašné vedro a už jsem toho pomalu měla plné zuby. Ale nakonec jsem do toho dala vše a dokreslila jsem to.

Tužka - Flaška od vína

15. srpna 2009 v 20:30 | Teris
Tak mě napadlo nakreslit Flašku od vína abych si procvičila stíny a odlesky. Chtěla jsem nakreslit něco živého, ale bohužel neměla jsem možnost :DVšichni se furt hejbali :D Na portréty jsem dneska neměla čas protože nikdo nechtěl dělat model a naší fenku Ritu se mi nepodařilo zastihnout :D No tak příště no...

Tužka - Americký Saddlebred

14. srpna 2009 v 9:15 | Teris
Omlouvám se že jsem včera kresbu nestihla dát na blog, vypnuli proud a já jsem se k počítači už vůbec nedostala...
No tak kresbu dávám teď po ránu. Kreslila jsem ho podle nádherné fotky v časopisu moc se mne líbila tak jsem ji nakreslila.
Trval mi nakreslit 5/6 hodin. Je kreslený tužkou B, 3B, 8B a 5B.

Tužka - Anglický kokršpaněl jménem Sára

13. srpna 2009 v 9:20 | Teris
Kokršpaněl. Tohoto krásného pejsánka jsem kreslila cca 10 hodin. Je to můj první nakreslený pes.
Jinak tento pejsek je věnován pro výtvarnici Ivetu.:)
 
 

Reklama